top of page
Stack of Books

Semináře a webináře

Nabízím širokou škálu vzdělávacích seminářů a workshopů pro rodiče a pedagogické pracovníky. Můžete si vybrat z aktuální nabídky nebo si objednat přednášku na míru.

Období vzdoru

Praktický 2hodinový online kurz, kde se dozvíte konkretní techniky a postupy, které vám pomohou porozumět potřebám dětí v tomto náročném období a zvládnout ho společně v psychické pohodě.

Mateřské vyhoření

Během tohoto setkání budeme společně diskutovat o nejčastějších důvodech mateřského vyhoření a naučíte se pečovat o své duševní zdraví tak, abyste mohli efektivně předcházet tomuto stavu.

Rodič Sapiens

Přípravný kurz pro všechny budoucí nebo čerstvé rodiče, kteří berou své rodičovství vážně. Kurz vás psychicky připraví na vaši novou roli, pomůže vám uvědomit si vaše silné stránky a zapracovat na těch slabších. Zaměřuje se především na pochopení zákonitostí dětského psychického vývoje a rodičovských strategií, které pomohou tento vývoj učinit harmonickým, vyhnout se vyhoření v rodičovské roli a předejít nejčastějším chybám při výchově.

Pedagogicko-psychologické techniky

v práci pedagoga MŠ a pedagogů 1st.

Během kurzu se naučíte přístupy zaměřené na podporu duševního zdraví dětí a zvládání náročných emocionálních situací. Získáte dovednosti v pomoci dětem při strachu, agresi a adaptaci pomocí metod jako je pohádkoterapie, dýchacích a relaxačních technik.

Efektivní rozvoj dítěte od 0-6 let

Seminář nabízí komplexní pohled na milníky dětského psychického rozvoje od narození do šesti let a zdůrazňuje využití senzitivních období pro efektivní podporu rozvoje dítěte. Probereme běžné chyby pedagogů a rodičů a ukážeme, jak jim předcházet. Naučíte se rozeznávat varovné signály v rozvoji dětí a odnesete si mnoho nápadů pro hravý a přirozený rozvoj vašich nejmenších.

Spokojený prvňáček

Kurz pro rodiče budoucích prvňáčků, který se zaměřuje především na pochopení podstaty školní zralosti a na praktické aktivity, jak dítěti hravě pomoci dosáhnout této zralosti.

Máte-li zájem o některé z nabízených témat, kontaktujte nás prosím prostřednictvím objednávkového formuláře

Stack of Books
bottom of page